FOTOGRAFIA PRODUKTOWA I REKLAMOWA

Realizuję sesje zdjęć produktowych typu packshot a także produktów na modelach. To idealne rozwiązanie w przypadku wykorzystywania zdjęć na stronie www, e-sklepie lub serwisie aukcyjnym np. Allegro.

Wykonuję także sesje reklamowe. Pokazuję w niej produkt
w aranżacji spełniającej określone wymagania klienta, sam opracowuję koncepcję, wykonuję zdjęcie, retuszuję i projektuję grafikę (np. ulotkę, plakat, reklamę do gazety, grafikę na Social Media itp). Ty dostajesz gotową kreację.

Każdy materiał dostajesz w wysokiej rozdzielczości (4K i 300DPI), dzięki czemu Masz nieograniczone możliwości wykorzystania tego w przeróżnej formie.

W studio wykorzystuję aparat Canon oraz kilka lamp studyjnych.

KREACJE DIGITAL / WWW

Facebook, Instagram, Youtube to tylko kilka z wielu portali społecznościowych, które możemy wykorzystywać do promocji swojej firmy w Internecie. Dodając reklamy Google AdWords posiadamy narzędzia trafiające bezpośrednio do zainteresowanych klientów. W MuseStudio zaprojektuję każdego typu grafikę na stronę www, Social Media, a także całe kreacje potrzebne do realizacji kampanii marketingowych.
Realizuję także projekty stron i sklepów internetowych. 

Dodatkowo jestem w stanie wykonać animacje, filmy oraz grafikę 3D na potrzeby np. reklam w serwisie YouTube, FB, IG. 

KREACJE PRINT / WYDRUKI

Nieodzownym elementem pracy w MuseStudio jest projektowanie drukowanych materiałów reklamowych. O jakie dokładnie chodzi? Wizytówki, papiery firmowe, teczki ofertowe, bannery zawieszane, plakaty, ulotki, katalogi produktowe, broszury, rollupy,  litery 3D, opakowania oraz wiele innych. 

Doświadczenie na tym polu pozwala mi na dobranie odpowiedniej konfiguracji projektu w druku np. uszlachetnień. Możemy tu stosować HotStamping (złocenie, srebrzenie elementów), lakier UV, lakier 3D, tłoczenia, druk na materiałach Backlight, szkle, piance itp. Możliwości jest ogrom. To kwestia dopasowania do potrzeb klienta, branży oraz budżetu 🙂

Oprócz projektowania mam możliwość także wydruku materiałów.  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.